KONKURS PLASTYCZNY: „JESIEŃ”

W piątek 20 XII został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny: „Jesień”.

Chętne dzieci z klas IV -VIII wykonywały /na przełomie października i listopada/ prace plastyczne  farbami w technice gwaszu . Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na piękno jesiennej przyrody, doskonalenie umiejętności plastycznych oraz umożliwienie zaprezentowania uczniom ich uzdolnień. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Udział w nim wzięło 17 uczniów. Prace oceniała komisja w składzie: Dobromiła Ściesińska-Andrzejak, Aleksandra Szarejko i Katarzyna Tomaszewska. Przy ocenie uwzględniono: wkład pracy uczniów, inwencję twórczą oraz zastosowane środki wyrazu plastycznego.

I miejsce zajęły: Łupińska Julia -kl. Vb

Maryszczak Kornelia -kl. VII

II miejsce: Strzelczyk Katarzyna-kl. VII

Kuźmicz Katarzyna -kl. VII

Maryszczak Jagoda -kl. Va

Wojtowicz Lena -kl. Vb

Wyróżnienia:  Maciejewski Szymon – kl. VIa

Koprowska Julia – kl. Va

Domaszewski Adrian -kl. VII

Nowakowski Błażej -kl. IV

Nagrody za udział otrzymali również: Dziedzic Norbert, Czajka Hania, Przytocka Weronika, Karczewska Hania, Sochacka Michalina, Pietruk Marcelina i Malanowski Kacper.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu za stworzenie pięknych prac oraz gorące podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród !

Dobromiła Ściesińska-Andrzejak