Samorząd Szkolny

Sprzątamy groby

30 października 2014 roku Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu.

W sprzątaniu wzięło udział 42 chętnych uczniów z całej szkoły. Poświęcając swój wolny czas, uporządkowali oni wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt już nie odwiedza i na każdym z nich zapalili symboliczny znicz. Opiekunami dzieci byli tego dnia panie Mariia Tyryk, Aleksandra Szarejko, Magdalena Galant oraz pan Grzegorz Zwoliński.

Samorząd Uczniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje za zaangażowanie w tę szczytną akcję. A. Szarejko

GALERIA

 

Plan pracy samorządu szkolnego


Dokument w programie (PDF)
 

Skład Samorządu Szkolnego


Dokument w programie (PDF)
 

GÓRA GROSZA


Dokument w programie (PDF)
 

Wolontariat

Priorytetem działalności Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu jest budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działania na rzecz szkoły i społeczności lokalnej oraz przygotowanie uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Aby realizować te założenia stwarzamy naszym uczniom sytuacje dające im możliwości wykazania się inicjatywą samorządową w bezinteresownym działaniu na rzecz szkoły i środowiska.

We wrześniu rozpoczęliśmy całoroczną zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na zakup karmy i niezbędnych przyborów dla zwierząt przebywających w Falladzie w Charzynie oraz Kołobrzeskim Schronisku „Reks”.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9