Przedszkole

Wesołe kolędowanie w 2014 roku

W dniu 18.12.2014r. dzieci z oddziału „0”  zaprezentowały wybranym losowo kolegom i koleżankom z innych klas, pracownikom szkoły, a w późniejszym terminie także rodzicom, scenkę

HERODY – WESOŁE KOLĘDOWANIE.

W przedstawieniu udział brały wszystkie dzieci z grupy. Przygotowywane były one do występu przez trzy tygodnie. Przebrane w piękne stroje, z rekwizytami przygotowanymi przez rodziców, mogły wykazać się talentem scenicznym.

Zgodnie z tradycją kolędowania, w podziękowaniu za odwiedziny, dzieci otrzymały od gospodarzy grup łakocie oraz gromkie oklaski.

GALERIA

A. Szarejko

 


 

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2014r. dzieci 3-4-letnie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Ta najpopularniejsza przytulanka była i jest powierniczką wielu dziecięcych sekretów, nic więc dziwnego, że ma swoje święto.

W tym dniu od samego rana dzieci przekraczały próg naszej sali wraz z towarzyszącymi im pluszakami. Zabawy i radości było, co nie miara.  Dzieci dowiedziały się kiedy powstał miś, nauczyły się misiowego tańca, a także bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, śpiewały znane piosenki, oglądały bajkę o misiach. Nie obyło się również bez spaceru, na który dzieci zaprosiły swoje pluszaki. Na zakończenie dzieci wykonały portrety swoich misiów oraz próbowały słodkiego miodku.  Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych zdjęć. Zabawa była wspaniała, a dzieci wiedzą, że misie trzeba kochać!

GALERIA

Milena Chabera

 

Andzrejki


Dokument w programie (PDF)
 

Dary jesieni


Dokument w programie (PDF)
 

Ramowy plan pracy


Dokument w programie (PDF)
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 20 z 21