Przedszkole

Teatr Amuzado


 

21.02.2018 r. przedszkolaki ponownie gościły u siebie aktorów z teatru Amuzado z Krakowa. Tym razem było to przedstawienie propagujące zdrowy styl życia  pt. „Jarzynki-witaminki”. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się co należy jeść, aby być zdrowym a jakich produktów unikać. Po raz kolejny aktorzy dostarczyli dzieciom mnóstwa wrażeń i pozytywnych emocji.

M. Stankiewicz

 

Dzień Kota


 

Dnia 16.02.2018 r. w grupie 6-latków został zorganizowany  Dzień Kota. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje znanych kotów z kreskówek. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak pielęgnować i opiekować się zwierzętami. Każdy mógł także wykonać swojego kotka z papieru. Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i medale.

M. Stankiewicz

 

Dzień Babci i Dziadka


Dnia 02.02.2018r. w grupie przedszkolnej 3-4-latków „Pszczółek” odbyła się uroczystość Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich kochanych babć i dziadków program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednemu dziadkowi i babci kręciła się łezka w oku. W uroczystości wzięli udział także seniorzy należący do klubu Złota Jesień. Nawiązując współpracę z seniorami stali się Oni naszymi „przedszkolnymi babciami i dziadkami”. Po części babcie i dziadkowie wzięli udział w konkursach. Dzieci dzielnie dopingowały swoje babcie i dziadków. Na zakończenie dzieci wręczyły wszystkim babciom i dziadkom prezenty. Niespodziankę dla dzieci zrobili seniorzy ze Złotej Jesieni, którzy obdarowali przedszkolaków prezentami.  W radosnych nastrojach dzieci zaprosiły swoich niecodziennych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

M. Chabera

B. Lagodzińska

 

Jasełka w grupie Pszczółek


Dnia 22.12.2017 r. w oddziale przedszkolnym w grupie Pszczółek odbyły się Jasełka dla rodziców. Dzieci wcieliły się w role świętej rodziny, aniołów, pasterzy oraz trzech króli, którzy złożyli pokłon Jezusowi. Uroku naszemu przedstawieniu dodały piękne przebrania dzieci  i kolędy śpiewane przez nasze maluszki. Mimo wielkiej nieśmiałości dzieci występ bardzo spodobał się rodzicom. Po przedstawieniu przedszkolaki wysłuchały listu od Świetego Mikołaja i życzeń, które Mikołaj  osobiście przekazał dzieciom w krótkim nagraniu telewizyjnym. Na koniec spotkania Panie złożyły wszystkim obecnym życzenia świąteczne i przełamały się opłatkiem. Po wspólnym kolędowaniu, świątecznych życzeniach oraz spędzonych radosnych chwilach wszyscy się rozeszli w doskonałych nastrojach, udając się na przerwę świąteczną.

 

Opracowała:

Beata Łagodzińska

 

Jasełka


21 grudnia 2017 r. dzieci z grupy 4 i 5 - latków zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, wprowadzając w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia rodziców i zaproszonych pracowników szkoły. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, trzech króli oraz bajkowych ludków, przybywających z pokłonem do Nowonarodzonego Jezusa. Świąteczną radością napełniły wszystkich wspólnie śpiewane kolędy oraz wykonane ozdoby choinkowe.


Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w organizację uroczystości.

Krystyna Bohdan

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 16