Przedszkole

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Sówek”


Dnia 27.01.2017 r. dzieci miały okazję gościć u siebie w przedszkolu  Babcie i Dziadków.

W tym szczególnym dniu przedszkolaki przygotowały krótki występ artystyczny podczas, którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po przedstawieniu dzieci wręczyły wcześniej przygotowane przez siebie upominki dla przybyłych gości. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w  zabawach angażując do tego Babcie i Dziadków (rozpoznawanie swojego wnuczka/wnuczki, zabawa z balonami ) . Następnie  dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego poczęstunku. Na koniec wszyscy razem wykonali  taniec „Kaczuchy”.

Rodzicom dziękuję za pomoc przy organizacji poczęstunku.

M. Stankiewicz

 

JASEŁKA W GRUPIE SÓWEK

Dnia 21.12.2016 r. w grupie „Sówek” odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków dostarczyły rodzicom mnóstwo emocji. Dzieci odważnie recytowały swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki. Po występie maluchy wręczyły swoim gościom wcześniej przygotowane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podziękowania dla Pani Sylwii Tomaszewskiej oraz Pani Darii Czajki za pomoc w przygotowaniach.

M. Stankiewicz

 

JASEŁKA W GRUPIE BYSTRZAKÓW

21.12.2016 r. w naszej grupie odbyło się spotkanie świąteczne. Główną atrakcją tego dnia było przedstawienie przygotowanych przez dzieci Jasełek.  „Bystrzaki” złożyły życzenia świąteczne swoim najbliższym i wręczyły im wykonane przez siebie upominki. Chętni goście mieli także okazję wspólnie pokolędować i porozmawiać przy przygotowanym przez rodziców poczęstunku. 


M. Pietrasik
 

KONKURS BOŻONARODZENIOWY


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

MIKOŁAJKI

6 grudnia w oddziałach przedszkolnych przyszedł z wizytą specjalny gość. Tego właśnie dnia odwiedził dzieci Mikołaj i obdarzył każde z nich paczką. Przedszkolaki pamiętały o imieninach Mikołaja i z tej okazji przygotowały dla niego niespodzianki. Dzieci śpiewały piosenki , recytowały oraz wręczyły Mikołajowi prezenty. Na pamiątkę tego spotkania przedszkolaki zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia. Do zobaczenia za rok Mikołaju!

M. Pietrasik, M. Stankiewicz, K. Bohdan

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 18