29 listopada z okazji Andrzejek nasze maluszki wraz z paniami mogły sobie powróżyć i poczarować. Dla większości dzieci było to pierwsze spotkanie z czarami. Panie przygotowały się do tego solidnie , by uwiarygodnić wróżby i czary wszystkie przebrały się za czarownice i udekorowały dla dzieci salę. Na zabawie nie zabrakło wróżenia z gwiazd, rzucania kostką  po to by się dowiedzieć  ile prezentów znajdą dzieci pod choinką ,oraz  układania butów z zamiarem sprawdzenia kto pierwszy znajdzie przyjaciela. Bardzo dużo radości sprawiło dzieciom lanie woskiem. Oczywiście był również pyszny poczęstunek zorganizowany przez rodziców oraz muzyka przy „kaczuchach” czy „gumi misiu”. Zmęczone ale przeszczęśliwe dzieciaczki po dniu pełnym wrażeń udały się na spoczynek.

Opracowała

Beata Łagodzinska