Dnia 22.12.2017 r. w oddziale przedszkolnym w grupie Pszczółek odbyły się Jasełka dla rodziców. Dzieci wcieliły się w role świętej rodziny, aniołów, pasterzy oraz trzech króli, którzy złożyli pokłon Jezusowi. Uroku naszemu przedstawieniu dodały piękne przebrania dzieci  i kolędy śpiewane przez nasze maluszki. Mimo wielkiej nieśmiałości dzieci występ bardzo spodobał się rodzicom. Po przedstawieniu przedszkolaki wysłuchały listu od Świetego Mikołaja i życzeń, które Mikołaj  osobiście przekazał dzieciom w krótkim nagraniu telewizyjnym. Na koniec spotkania Panie złożyły wszystkim obecnym życzenia świąteczne i przełamały się opłatkiem. Po wspólnym kolędowaniu, świątecznych życzeniach oraz spędzonych radosnych chwilach wszyscy się rozeszli w doskonałych nastrojach, udając się na przerwę świąteczną.

Opracowała:

Beata Łagodzińska