Na początku roku szkolnego panie   z oddziału  przedszkolnego 3-4 latków  zorganizowały wśród rodziców i dzieci konkurs plastyczny na nazwę grupy. Na pracy biorącej udział miała się znaleźć nazwa grupy oraz graficzne przedstawienie tej nazwy. Termin przyjmowania prac minął 13 października i do tego czasu wpłynęło od rodziców sześć prac plastycznych. Do rywalizacji stanęły nazwy : Pszczółki, dwa razy Krasnoludki, Przedszkoludki, Wesołe krasnale oraz Gumisie.

W  dniu 17 października  odbyło się demokratyczne głosowanie. Po podliczeniu głosów oddanych przez rodziców, dzieci a także panie z oddziału 3-4 latków, wygrała praca mamy Emilii Ostropolskiej z córką Zosią z nazwą „Pszczółki. Wyniki z konkursu zostały  odczytane w dniu 27 października podczas pasowania dzieci na przedszkolaków. Oczywiście osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami uczestnictwa a laureatka Zosia dostała mały upominek. Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za znalezienie chwili czasu na udział w konkursie. Wszystkie prace zasługują na pochwałę. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach .

 

 

Beata Łagodzińska