XXXX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

MISTRZOSTWA GMINY

W dniu 11 IV 2017 odbyły się na terenie szkoły zawody –Mistrzostwa Gminy w Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Zawodnicy szkół podstawowych z Charzyna /6 uczniów/i Siemyśla /10 uczniów/ rywalizowali o prawo startu w turnieju powiatowym. Zwyciężyła nasza drużyna w składzie: Stanisław Misior, Wojtek Maciejewski, Zuzanna Kmita i Wiktoria Fryda. Indywidualnie –najlepszym okazał się Stanisław Misior przed Wojtkiem Maciejewskim i Oliwierem Piaseckim. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

MISTRZOSTWA POWIATU

W dniu 25 IV 2017r. nasza reprezentacja brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatu. Uczestnicy mieli do rozwiązania  testy z ogólnej wiedzy o przepisach ruchu drogowego i z krzyżówek , pokonywali rowerowy tor przeszkód oraz wykonywali zadanie z umiejętności udzielania pierwszej pomocy. W kategorii szkół podstawowych nasz zespół w składzie: Wojtek Maciejewski, Stanisław Misior, Zuzanna Kmita i Wiktoria Fryda –zajął VII miejsce. Drużyna gimnazjum: Jacek Andrzejak, Bartek Piasecki i Michał Piasecki – została ostatecznie sklasyfikowana na miejscu V. Nauczyciele przygotowujący zawodników do udziału w rywalizacji: D. Andrzejak, D. Świgoń, K. Kropidłowski i K. Tomaszewska –dziękują uczestnikom za sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

D. Andrzejak