Jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły świętowali Mikołajki w swoich klasach, wręczając sobie wzajemnie drobne upominki. W związku z tym, że W tym roki Mikołajki wypadały w niedzielę, w szkole świętowaliśmy tę tradycję w poniedziałek 07 grudnia.
Tego dnia, oprócz radości powodowanej otrzymanymi prezentami, dużo uśmiechów wzbudziły u dzieci odwiedziny w szkole Świętego Mikołaja. Obdarował on prezentami najmłodsze, ale i te trochę starsze dzieci, które w ramach podziękowań opowiadały Mikołajowi wierszyki, śpiewały  i częstowały ciasteczkami i mlekiem. Podczas swojej wizyty w poszczególnych klasach spotkał wielu pomocników Świętego Mikołaja i odebrał listy z prośbami o prezenty pod choinkę.
Żegnając się z dziećmi Święty Mikołaj obiecał im kolejne odwiedziny 24-go grudnia.
Czekamy z utęsknieniem...

GALERIA
oprac.:
Szarejko