Zawody szkolne i międzyszkolne

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WITAJ WIOSNO"

Międzyszkolny  Konkurs Plastyczny

,,Witaj Wiosno”

 

Do  12 kwietnia 2011r. , wpłynęło 105 prac plastycznych z  6  placówek oświatowych:  Szkoły Filialnej w Dębicy, Szkoły Podstawowej w Drozdowie , Szkoły Podstawowej w Charzynie, Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu, Przedszkola w Rymaniu, Przedszkola w Drozdowie.

 

Więcej…

 

ZAWODY ROWEROWE

15 czerwca 2010 roku na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Siemyślu uczniowie Zespołu Szkół w Siemyślu wzięli udział w szkolnych zawodach rowerowych "Szybko, sprawnie, bezpiecznie".
Konkurs składał się z dwóch etapów.

Więcej…

 

PORTERT ZIEMI

W dniu 21.04.2010r. dzieci uczęszczające na zajęcia koła plastycznego wzięły udział w konkursie plastycznym : „Portret Ziemi”. Konkurs ten został zorganizowany przez punkt informacji europejskiej działający przy Urzędzie Miasta Kołobrzeg - Europa Direct , przy pomocy Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

Więcej…

 

MISTRZOSTWA POWIATU

W dniu 9 IV 2010r. w Ustroniu Morskim odbyły się zawody lekkoatletyczne –indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym .

Nasi reprezentanci to: Marek Sepełowski i Maciej Och z gimnazjum oraz Natalia Zatyka, Radek Marciniak, Patrycja Kosz, Oliwia Wróblewska, Marcin Nowicki i Arek Hekert – ze szkoły podstawowej.

 

Więcej…

 

GIMNAZJADA

W dniu 19 IV 2010r uczeń gimnazjum - Marek Sepełowski brał udział w zawodach lekkoatletycznych - Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady. Organizatorem zawodów była szkoła Podstawowa nr 8 w Policach. Marek biegł na dystansie 1500m zajmując 8 miejsce w konkurencji około 100 najlepszych zawodników z województwa. Gratulujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3