Samorząd Szkolny

MOJE HOBBY - KLARA


Dokument w programie (PDF)
 

WYBORY


Dokument w programie (PDF)
 

SPRZĄTAMY GROBY

Akcja porządkowania opuszczonych grobów


31 października 2012 roku Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu. W sprzątaniu wzięli udział uczniowie z III klasy gimnazjum oraz klas IV-VI szkoły podstawowej. Dzięki temu, że nasze koleżanki i koledzy poświęcili swój czas, wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt nie odwiedza, zostało uporządkowane, a na każdym z nich zapłonęło symboliczne światełko. Opiekunkami dzieci były tego dnia pani Marta Jakubowska i pani Małgorzata Drabik. Samorząd Uczniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje zaangażowanym uczniom naszej szkoły, zarówno tym, którzy poszli na cmentarz, jak i tym, którzy przynieśli znicze.

Akcja porządkowania opuszczonych grobów

31 października 2012 roku Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu. W sprzątaniu wzięli udział uczniowie z III klasy gimnazjum oraz klas IV-VI szkoły podstawowej. Dzięki temu, że nasze koleżanki i koledzy poświęcili swój czas, wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt
nie odwiedza, zostało uporządkowane, a na każdym z nich zapłonęło symboliczne światełko. Opiekunkami dzieci były tego dnia pani Marta Jakubowska i pani Małgorzata Drabik. Samorząd Uczniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje zaangażowanym uczniom naszej szkoły, zarówno tym, którzy poszli na cmentarz, jak i tym, którzy przynieśli znicze.

 

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

 

Październik był dla nas bardzo pracowity. Postanowiliśmy ogłosić zbiórkę pieniędzy i karmy dla zwierząt mieszkających w kołobrzeskim schronisku.
Z przyjemnością stwierdzamy, że los bezdomnych zwierząt uczniom naszej szkoły nie jest obojętny. Przynosiliście karmę oraz wpłacaliście pieniądze.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać, zakupić i dostarczyć do schroniska około 40 kilogramów karmy. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w tę akcję, zwłaszcza uczniom klasy IV b, którzy w szczególny sposób przyczynili się do zbiórki na ten szczytny cel. Zebraną żywność dostarczyli do schroniska pani Marta Jakubowska i pan Paweł Flisiak. W podziękowaniu za okazaną pomoc otrzymaliśmy dyplom.
Pamiętajcie, że  w dalszym ciągu można wpłacać pieniądze, które zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym zwierzakom. Skarbonka znajduje się
w sklepiku szkolnym .


Samorząd Uczniowski

 

Bezpieczeństwo w internecie.


Dokument w programie (PDF)
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8