Samorząd Szkolny

Wybory uzupełniające do samorządu


Dokument w programie (PDF)
 

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

MOJE HOBBY - KLARA


Dokument w programie (PDF)
 

WYBORY


Dokument w programie (PDF)
 

SPRZĄTAMY GROBY

Akcja porządkowania opuszczonych grobów


31 października 2012 roku Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu. W sprzątaniu wzięli udział uczniowie z III klasy gimnazjum oraz klas IV-VI szkoły podstawowej. Dzięki temu, że nasze koleżanki i koledzy poświęcili swój czas, wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt nie odwiedza, zostało uporządkowane, a na każdym z nich zapłonęło symboliczne światełko. Opiekunkami dzieci były tego dnia pani Marta Jakubowska i pani Małgorzata Drabik. Samorząd Uczniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje zaangażowanym uczniom naszej szkoły, zarówno tym, którzy poszli na cmentarz, jak i tym, którzy przynieśli znicze.

Akcja porządkowania opuszczonych grobów

31 października 2012 roku Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu. W sprzątaniu wzięli udział uczniowie z III klasy gimnazjum oraz klas IV-VI szkoły podstawowej. Dzięki temu, że nasze koleżanki i koledzy poświęcili swój czas, wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt
nie odwiedza, zostało uporządkowane, a na każdym z nich zapłonęło symboliczne światełko. Opiekunkami dzieci były tego dnia pani Marta Jakubowska i pani Małgorzata Drabik. Samorząd Uczniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje zaangażowanym uczniom naszej szkoły, zarówno tym, którzy poszli na cmentarz, jak i tym, którzy przynieśli znicze.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9