MIKOŁAJKOWO U SENIORÓW

Mikołajkowo u Seniorów
z Klubu Seniora "Złota Jesień"
w Siemyślu

W czwartek 08.12.2016r. uczniowie ze szkoły w Siemyślu odwiedzili członków Klubu Seniora "Złota Jesień" w Siemyślu na ich spotkaniu w Domu Kultury w Siemyślu. Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali Seniorom scenkę mikołajkową, a szkolny Święty Mikołaj wręczył im wypiekane przez dzieci  świąteczne pierniki.
W ramach podziękowań uczniowie otrzymali od Seniorów słodki upominek.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZE SZKOLE

Jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły świętowali przypadające 6 grudnia Mikołajki w swoich klasach, wręczając sobie wzajemnie drobne upominki.
Tego dnia, oprócz radości powodowanej otrzymanymi upominkami, dużo uśmiechów wzbudziły u dzieci odwiedziny w szkolnego Świętego Mikołaja. Obdarował on prezentami najmłodsze, ale i te trochę starsze dzieci, które w ramach podziękowań opowiadały Mikołajowi wierszyki, śpiewały, częstowały łakociami i obdarowywały prezentami. Podczas swojej wizyty w poszczególnych klasach spotkał wielu pomocników Świętego Mikołaja i odebrał listy z prośbami o prezenty pod choinkę.
Żegnając się z dziećmi Święty Mikołaj obiecał im kolejne odwiedziny 24-go grudnia, oczywiście niezbędne jest do tego wzorowe zachowanie wszystkich dzieci…

Z PIERNIKAMI DO SENIORÓW

Z piernikami do seniorów

SPRZĄTAMY OPUSZCZONE GROBY

Dnia 28 października 2016 roku Samorząd Szkolny w Zespole Szkół w Siemyślu już po raz kolejny zorganizował akcję porządkowania opuszczonych grobów na cmentarzu w Siemyślu.

W sprzątaniu wzięło udział 22 chętnych uczniów z całej szkoły. Poświęcając swój wolny czas, uporządkowali oni wiele nagrobków, których z różnych przyczyn nikt już nie odwiedza i na każdym z nich zapalili symboliczny znicz. Uczniowie uprzątnęli także zalegające na ścieżkach liście. Opiekunami dzieci były tego dnia panie Anna Pełechata, Mariia Tyryk i Aleksandra Szarejko.

RZEPKA DLA NAJMŁODSZYCH

DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>