Aktualności

Projekt "TRZYMAJ FORMĘ " W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 dla klas I - III gimnazjum


Dokument w programie (PDF)
 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 dla klas IV - VI szkoły podstawowej


Dokument w programie (PDF)
 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 dla klas I - III szkoły podstawowej


Dokument w programie (PDF)
 

RAJD GWIAŹDZISTY


25.09.2016r. została zorganizowana dla uczniów wycieczka rowerowa do Kołobrzegu, połączona z udziałem w akcji : „ Rajd Gwieździsty”.

Impreza –wspaniale zorganizowana przez Kołobrzeskie Stowarzyszenie Cyklistów i powiat Kołobrzeg- miała na celu promowanie turystyki rowerowej i aktywnego spędzania wolnego czasu .  Do udziału w rajdzie zgłosiło się 25 uczniów. Ostatecznie na trasę wyjechało 21 dzieci z klas IV- VISP  oraz  Ib i IIb gimnazjum. Dzieci – w obie strony –pokonały niemal 50 km .Trasa wiodła przez Trzynik, Gościno, Ząbrowo i Charzyno. Niektóre dzieci jechały razem z rodzicami. Na mecie- przy hali „Łuczniczka”- uczestnicy mieli zapewniony poczęstunek przez organizatorów: napoje, słodycze, jabłka, chleb ze smalcem,  grochówkę i kawę. Wszyscy rowerzyści  zostali nagrodzeni medalami za ukończenie trasy. Mogli brać udział w zabawach i konkursach. Wycieczka była bardzo udana również dzięki wspaniałej  pogodzie. Dzięki tak licznemu udziałowi dzieci w rajdzie –reprezentacja gminy Siemyśl zajęła II miejsce w powiecie./ Za mieszkańcami gminy Karlino, którzy będą organizatorami rajdu w przyszłym roku./

Oficjalnymi opiekunami grupy byli: dyrektor Zbigniew Walkiewicz, Dagmara Świgoń, Dobromiła Andrzejak. Opiekunowie mieli licznych pomocników –dorosłych uczestników rajdu: nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców, którym serdecznie dziękują za pomoc.

Dobromiła Andrzejak

 

 

 

 

 

 

 

BEZPIECZNI NA DRODZE

23.09.2016r. uczniowie z klasy IIb SP przeprowadzili dla 5 i 5-latków naszego przedszkola prelekcję pod tytułem "Bezpieczni na drodze".

Drugoklasiści przedstawili przedszkolakom i omówili najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Oprócz części teoretycznej odbyły się także ćwiczenia praktyczne. Każdy przedszkolak mógł sprawdzić, czego nauczył się podczas spotkania uczestnicząc w symulacji przechodzenia przez jezdnię (pod opieką starszaka). Na podsumowanie spotkania dzieci obejrzały krótką bajeczkę związaną z omawianym tematem. Zabawowa forma prelekcji miała na celu uczulić najmłodszych na niebezpieczeństwa związane z poruszaniem się po drogach. Dla drugoklasistów była ona świetnym sposobem na powtórzenie i utrwalenie tematu.

A. Szarejko

 

Wyżywienie w roku szkolnym 2016/2017

Od 1 września 2016 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych będą korzystać z posiłków zorganizowanych przez szkołę.

Podstawą do obliczenia kosztów wyżywiania dla każdego dziecka jest czas pozostawienia dziecka w oddziale przedszkolnym wynikający z deklaracji rodzica.

Szkoła nie przewiduje innych form rozliczenia kosztów wyżywienia.

Koszt pełnego wyżywienia dla dzieci przedszkolnych za miesiąc wrzesień 2016 wynosi: 132,00 zł.

Dla uczniów szkoły wyżywienie zorganizowane zostanie od 5 września 2016 r.

Koszt wyżywienia dla uczniów za wrzesień 2016 r. wynosi: 60,00 zł.

 

WITAJCIE W ŚWIECIE BAJEK


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 30