Biblioteka

Poranki z Andersenem


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

Poranki z Andersenem


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

PACZKA DLA BOHATERA

PACZKA DLA BOHATERA

PRAGNĘ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM BIORĄCYM UDZIAŁ W AKCJI „PACZKA DLA BOHATERA” ZORGANIZOWANEJ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ.
W WYNIKU PROWADZONEJ W DNIACH 13 LISTOPADA – 13 GRUDNIA 2017 ROKU ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI, CHEMII GOSPODARCZEJ ORAZ WYKONANYCH PRZEZ UCZNIÓW KARTEK ŚWIĄTECZNYCH UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ I PRZEKAZAĆ POTRZEBUJĄCYM PONAD DWIEŚCIE KILOGRAMÓW ŻYWNOŚCI I CHEMII GOSPODARCZEJ ORAZ DWIEŚCIE PIĘKNYCH KARTEK ŚWIĄTECZNYCH Z NAPISANYMI PRZEZ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI.

 

ORGANIZATOR AKCJI W SZKOLE

MARTA JAKUBOWSKA

 

Z wizytą w Przedszkolu

 

 

 

Z okazji Dnia Pluszowego Misia aktyw biblioteczny pod opieką Pani Jolanty Maciejskiej 24 listopada br. odwiedził grupy przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Siemyślu. Tematem spotkania były przygody znanego wszystkim  Kubusia Puchatka. Dzieci wysłuchały w skupieniu pierwszego rozdziału książki o popularnym misiu, wcześniej otrzymały od uczniów kolorowe balony, które w pierwszym fragmencie odgrywają ważną rolę i pozwalają Kubusiowi Puchatkowi zamienić się w chmurkę. Po lekturze książki dzieci wspólnie z przybyłymi do nich gośćmi zatańczyły do piosenki o misiu i tygrysku. Była to doskonała okazja do wprowadzenia dzieci w świat książek, które są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Po spotkaniu wszyscy zostali poczęstowani najlepszym przysmakiem Kubusia Puchatka- miodem.

 

 

 

 

 

 

J. Maciejska
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 7