Przedszkole

Karnawałowe szaleństwo!

 

Dnia 29.01.2016 r. przedszkolaki uczestniczyły w zabawie karnawałowej.
Dzięki przebraniom, dzieci miały szansę wcielić się w swojego ulubionego bohatera.
Przedszkolaki brały udział w wielu konkursach, zatańczyły do znanych im piosenek.
Na koniec zabawy usiadły do poczęstunku. Dzieci otrzymały kotyliony, które teraz mogą być pamiątką udanej zabawy.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

W. Juszczak

M. Pietrasik

M. Stankiewicz

 

 

 

Cała Polska czyta Dzieciom!

Rodzice „Małych Odkrywców” wspierają akcję Cała Polska Czyta Dzieciom!

Dnia 27.01.2016 r. naszą grupę odwiedziła mama Julii – pani Monika Makowiecka. Przeczytała ona baśń Braci Grimm „O rybaku i złotej rybce”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały utworu, a następnie same opowiadały poznaną historię. W ramach podziękowań
za wizytę przedszkolaki wręczyły gościowi laurkę.

Zapraszamy kolejnych rodziców!

M. Pietrasik

 

Idzie święty Mikołaj…

 

7 grudnia to dzień, na który przedszkolaki czekały od dłuższego czasu. Tego właśnie dnia odwiedził dzieci Mikołaj i obdarzył każde z nich paczką. Przedszkolaki pamiętały o imieninach Mikołaja i z tej okazji przygotowały dla niego niespodzianki. „Tropiciele” nauczyli się wiersza i podarowali Mikołajowi ciepły długi szalik na zimne wieczory. „Mali Odkrywcy” natomiast zaśpiewali oczekiwanemu gościowi piosenkę i wręczyli mu - przygotowane przez siebie prezenty. Na pamiątkę tego spotkania przedszkolaki zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia. Do zobaczenia za rok Mikołaju!


M. Pietrasik

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Sówek"

Dnia 22.01.2016 r.  w oddziale przedszkolnym w grupie „Sówki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci przygotowały dla nich przedstawienie słowno-muzyczne. Dzieci z przedszkola recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po przedstawieniu  nastąpiło wręczenie drobnych własnoręcznie wykonanych upominków dla Babć i Dziadków. Zaproszeni goście wraz przedszkolakami wspólnie usiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
M. Stankiewicz
 

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Małych odkrywców"


Dnia 22 stycznia „Mali Odkrywcy” gościli w swojej grupie babcie i dziadków. Z okazji święta tych ważnych osób, dzieci przygotowały program artystyczny – recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z improwizacją ruchową. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły ich na poczęstunek. Uczestnicy uroczystości wzięli także udział w wielu konkursach, walcząc o medale. Na zakończenie chętni zatańczyli znany wszystkim taniec - „Kaczuchy”. To był bardzo wesoły dzień.
Dziękuję za pomoc przy organizacji poczęstunku p. Karolinie Ciechowskiej i p. Aleksandrze Kamińskiej.

M. Pietrasik
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 16