Przedszkole

Teatrzyk „Zdrowe zęby mamy- marchewkę zajadamy”

 

Dnia 07.04.2017 r. rodzice z grup przedszkolnych oraz przewodnicząca Rady Rodziców zaprezentowali przedstawienie teatralne pt.: „Biały Ząbek” w ramach realizacji Programu Profilaktycznego „Zdrowe zęby mamy- marchewkę zajadamy”.

Celem występu było uświadomienie dzieciom potrzeby dbania o higienę jamy ustnej
i prawidłowego sposobu odżywiania się. Dzieci odczuwały wielką radości ze wspólnie spędzonego czasu z rodzicami i innymi przedszkolakami oraz możliwości oglądania swoich rodziców w roli aktorów.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu oraz Pani Joanny Kaźmierczak.

K. Bohdan

M. Pietrasik

M. Stankiewicz

 

 

 

 

POCZTÓWKOWY TROPIŚ

Ogólnopolska akcja„Pocztówkowy Tropiś” zakończona

W październiku 2016 r. „Sówki” i „Bystrzaki”  rozpoczęły swój udział w  akcji  „Pocztówkowy Tropiś”. Od tego czasu, raz w tygodniu, dzieci dekorowały kołobrzeskie kartki i wysyłały je do różnych województw.  Najwięcej radości sprawiało przedszkolakom otwieranie koperty z kartką z innego przedszkola. Była to świetna okazja do pokazania dzieciom prawidłowego sposobu adresowania listu, ale i okazania przyjemności korzystania z takiego sposobu korespondencji. Ostatnia kartka wysłana została tuż przed świętami. Za systematyczność, dzieci otrzymały od organizatorów dyplomy, które zawisły w naszych salach.

M. Stankiewicz
M. Pietrasik
 

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Sówek”


Dnia 27.01.2017 r. dzieci miały okazję gościć u siebie w przedszkolu  Babcie i Dziadków.

W tym szczególnym dniu przedszkolaki przygotowały krótki występ artystyczny podczas, którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po przedstawieniu dzieci wręczyły wcześniej przygotowane przez siebie upominki dla przybyłych gości. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w  zabawach angażując do tego Babcie i Dziadków (rozpoznawanie swojego wnuczka/wnuczki, zabawa z balonami ) . Następnie  dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego poczęstunku. Na koniec wszyscy razem wykonali  taniec „Kaczuchy”.

Rodzicom dziękuję za pomoc przy organizacji poczęstunku.

M. Stankiewicz

 

JASEŁKA W GRUPIE SÓWEK

Dnia 21.12.2016 r. w grupie „Sówek” odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków dostarczyły rodzicom mnóstwo emocji. Dzieci odważnie recytowały swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki. Po występie maluchy wręczyły swoim gościom wcześniej przygotowane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podziękowania dla Pani Sylwii Tomaszewskiej oraz Pani Darii Czajki za pomoc w przygotowaniach.

M. Stankiewicz

 

JASEŁKA W GRUPIE BYSTRZAKÓW

21.12.2016 r. w naszej grupie odbyło się spotkanie świąteczne. Główną atrakcją tego dnia było przedstawienie przygotowanych przez dzieci Jasełek.  „Bystrzaki” złożyły życzenia świąteczne swoim najbliższym i wręczyły im wykonane przez siebie upominki. Chętni goście mieli także okazję wspólnie pokolędować i porozmawiać przy przygotowanym przez rodziców poczęstunku. 


M. Pietrasik
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 20