Przedszkole

JASEŁKA W GRUPIE BYSTRZAKÓW

21.12.2016 r. w naszej grupie odbyło się spotkanie świąteczne. Główną atrakcją tego dnia było przedstawienie przygotowanych przez dzieci Jasełek.  „Bystrzaki” złożyły życzenia świąteczne swoim najbliższym i wręczyły im wykonane przez siebie upominki. Chętni goście mieli także okazję wspólnie pokolędować i porozmawiać przy przygotowanym przez rodziców poczęstunku. 


M. Pietrasik
 

KONKURS BOŻONARODZENIOWY


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

MIKOŁAJKI

6 grudnia w oddziałach przedszkolnych przyszedł z wizytą specjalny gość. Tego właśnie dnia odwiedził dzieci Mikołaj i obdarzył każde z nich paczką. Przedszkolaki pamiętały o imieninach Mikołaja i z tej okazji przygotowały dla niego niespodzianki. Dzieci śpiewały piosenki , recytowały oraz wręczyły Mikołajowi prezenty. Na pamiątkę tego spotkania przedszkolaki zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia. Do zobaczenia za rok Mikołaju!

M. Pietrasik, M. Stankiewicz, K. Bohdan

 

ŚWIATOWY DZIEŃ PLISZOWEGO MISIA


Dnia 29.11.2016 r. w oddziałach przedszkolnych dzieci obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z okazji tego święta dzieci przynosiły do przedszkola pluszowe misie. Przedszkolaki poznały  najsławniejsze misie z czasów dzieciństwa ich rodziców.  Były wspólne zabawy, tańce oraz oglądanie bajki „Miś Uszatek”. Na koniec starsze grupy 4-5-6-latków dekorowały piernikową sylwetę misia a młodsze kolorowały obrazki z postacią misia.

M. Stankiewicz, M. Pietrasik, K. Bohdan
 

SÓWKI NA ANDRZEJKACH

Dnia 25.11.2016 r. grupa 4-5-latków obchodziła Andrzejki. Dzieci zostały zapoznane z tradycją andrzejkową. W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych wróżbach andrzejkowych (np. lanie wosku, kim zostanę w przyszłości, losowanie kartek z przepowiedniami). Niektóre z przepowiedni wywołało śmiech wśród uczestników. Grupa „Sówek” wzięła udział w szkolnej zabawie tanecznej oraz klasowym poczęstunku. Serdeczne podziękowania dla Pani Dominiki Wojtkiewicz za pomoc w przygotowaniach.

M. Stankiewicz
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 16