ATRAKCYJNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU

OBÓZ TERAPEUTYCZNY

W ramach projektu „Atrakcyjna szkoła drogą do sukcesu” w dniach od 10 do 12 grudnia w Niechorzu „Dworku Prawdzic”, odbył się pierwszy obóz dla dziesięciu uczniów uczęszczających na zajęcia terapeutyczne. Organizatorem wyjazdu było Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Uczniowie z klas IV-VI korzystali z kąpieli w basenie, zwiedzali latarnię, wystawę oświetlonych postaci bajkowych, chodzili na spacery nad morze oraz korzystali z pobliskiej sali gimnastycznej. Poza tym, uczestnicy obozu wzięli udział w zajęciach indywidualnych oraz grupowych, mających na celu integrowanie dzieci, zdobywanie umiejętności współpracy, współdziałania      w grupie, nabywanie umiejętności interpersonalnych, technik asertywności, itp.

Wyjazd był bardzo udany, wszystko doskonale dopracowane, pokoje przytulne, posiłki przepyszne i co najważniejsze dzieci zachwycone; pełne wspaniałych wrażeń. Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu.

Wioletta Kowalska, pedagog szkolny.

ATRAKCYJNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU

We wrześniu rozpoczęliśmy realizację projektu Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod nazwą "Atrakcyjna szkoła drogą do sukcesu".