Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Siemyślu zwraca się z prośbą o wsparcie rzeczowe lub materialne podejmowanych działań związanych z organizacją Dnia Dziecka na terenie naszej szkoły i gminy. Jesteśmy niedużą szkołą wiejską, prowadzoną przez samorząd lokalny. Dysponujemy dobrą bazą lokalową, wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i dużą chęcią działania. Od wielu lat organizujemy w ramach Dnia Dziecka Festyn Rodzinny, będący miejscem spotkań rodziców i dzieci Naszej Szkoły. W organizowanych wspólnych zabawach i grach uczestniczą zarówno dzieci jak i rodzice. Sprzyja to tworzeniu  dobrej więzi pomiędzy szkołą i domem rodzinnym.

Rada Rodziców dysponuje niewielkimi środkami finansowymi (trudna sytuacja ekonomiczna spowodowana kryzysem dotyka również nas) dlatego nie jesteśmy w stanie bez Waszego wsparcia zorganizować tego przedsięwzięcia. Nie jest naszą intencją oszczędzać na naszych dzieciach. Zabiegamy więc o środki i liczymy na ludzi wielkiego serca, którzy wyciągną do nas pomocną dłoń. Szukamy ludzi życzliwych i dobrych, którzy będą chcieli nas wspierać, a swoim działaniem spowodują, że twarze naszych dzieci rozjaśnią się uśmiechem.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie, za każdą formę z góry serdecznie dziękujemy.


Nasz adres:
Rada Rodziców przy Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu, ul. Szkolna 10
78-123 Siemyśl
tel. 0943588025
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Konto Rady Rodziców - 51858110300506329420000001