Dnia 02.02.2018r. w grupie przedszkolnej 3-4-latków „Pszczółek” odbyła się uroczystość Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich kochanych babć i dziadków program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednemu dziadkowi i babci kręciła się łezka w oku. W uroczystości wzięli udział także seniorzy należący do klubu Złota Jesień. Nawiązując współpracę z seniorami stali się Oni naszymi „przedszkolnymi babciami i dziadkami”. Po części babcie i dziadkowie wzięli udział w konkursach. Dzieci dzielnie dopingowały swoje babcie i dziadków. Na zakończenie dzieci wręczyły wszystkim babciom i dziadkom prezenty. Niespodziankę dla dzieci zrobili seniorzy ze Złotej Jesieni, którzy obdarowali przedszkolaków prezentami.  W radosnych nastrojach dzieci zaprosiły swoich niecodziennych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

M. Chabera

B. Lagodzińska