Z okazji Dnia Pluszowego Misia aktyw biblioteczny pod opieką Pani Jolanty Maciejskiej 24 listopada br. odwiedził grupy przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Siemyślu. Tematem spotkania były przygody znanego wszystkim  Kubusia Puchatka. Dzieci wysłuchały w skupieniu pierwszego rozdziału książki o popularnym misiu, wcześniej otrzymały od uczniów kolorowe balony, które w pierwszym fragmencie odgrywają ważną rolę i pozwalają Kubusiowi Puchatkowi zamienić się w chmurkę. Po lekturze książki dzieci wspólnie z przybyłymi do nich gośćmi zatańczyły do piosenki o misiu i tygrysku. Była to doskonała okazja do wprowadzenia dzieci w świat książek, które są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Po spotkaniu wszyscy zostali poczęstowani najlepszym przysmakiem Kubusia Puchatka- miodem.

 

 

 

 

 

 

J. Maciejska