"Recyklingowa Makieta Zamku"

 

Chętni uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Siemyślu wzięli udział w konkursie "Recyklingowa Makieta Zamku". Przez trzy tygodnie przygotowywali we współpracy z rodzeństwem i rodzicami makiety, które dnia 20.11.2017r. zaprezentowali na wystawie zorganizowanej w szkole. W trakcie wystawy Komisja Konkursowa dokonała oceny poszczególnych makiet i wyłoniła najlepsze z nich (według Członków Komisji było to bardzo trudne zadanie). Dla podkreślenia wysiłku włożonego w wykonanie prac dodam, że różnice w ocenie prac były minimalne, a każda z nich wyróżniała się oryginalnością i pomysłowością wykonania.

Wyniki konkursu klasyfikują się następująco:

Miejsce I  -  Kwiatkowska -Iwańska Julia,  kl. III b

Miejsce II  -  Wawrzyniak Tomasz,  kl. III b

Miejsce III  -  Pawłowska Kornelia,  kl. III a

Paszko - Kny Miłosz,  kl. III b

 

Wyróżnienia:

Łupińska Julia

Wawrzyniak Paweł

Trenkler Jakub

Sochacka Michalina

Agatowski Wiktor

Gołofit Gracjan

Sacha Miłosz

Łątkowski Oliwier

Pietrasz Aleksander

Galek Adam

Zwoliński Dominik

__
_ _
_ _
_ _
_ _
_
_

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję!

Organizator Konkursu

Aleksandra Szarejko