13.06.2017 r. - Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty w klasie III A. Działo się... Były piosenki o mamie i tacie. Było okolicznościowe przedstawienie, gdzie z przymrużeniem oka dzieci opowiadały wierszyki  o swoich rodzicach. Była interpretacja wiersza Juliana Tuwima " Lokomotywa " przyozdobiona ilustracjami wykonanymi przez Trzeciaki. Wiktoria wyrecytowała wiersz Ewy Sujeckiej, który przyniósł jej III miejsce w Kołobrzegu na konkursie recytatorskim. Ale ... były też konkursy : rozpoznawanie siebie przez rodziców na portretach wykonanych przez dzieci, również rozpoznawanie siebie w opisach przygotowanych przez latorośle ( można się było dowiedzieć ciekawych rzeczy o sobie) oraz rysowanie portretów rodziców lub dzieci z zawiązanymi oczyma, ale z pomocnymi komentarzami drugiej osoby. Rodzice podczas uroczystości otrzymali od dzieci prezenty w postaci swoich opisów, portretów, rysunków pięknych wazonów z kwiatami oraz drewnianych samochodzików dla tatusiów i drewnianych kwiatków w doniczce dla mam.

P. S. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji uroczystości.

Leokadia Sokolnicka