2 czerwca 2017 roku Rada Rodziców przy Zespole  Szkół w Siemyślu zorganizowała  festyn z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji: ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia dmuchana, basen z kulkami. Uczniowie aktywnie brali udział w różnorodnych konkursach i zabawach sportowych z nagrodami, a starsze klasy rozegrały turniej piłki nożnej. Niewątpliwie największą popularnością cieszył się wóz strażacki. Uczniowie mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska, jak wygląda sprzęt ratowniczy, ale także przejechać się wozem strażackim na sygnale. Wszystkim milusińskim, tym starszym i tym młodszym, uśmiech nie schodził z twarzy. Do słynnej waty cukrowej ustawiały się długie kolejki.  Głośna muzyka, smaczna kiełbaska, przepyszna pizza i morze słodkości, których nikomu nie zabrakło, sprawiły, że tegoroczny Dzień Dziecka długo pozostanie w  pamięci naszych uczniów. Za przygotowanie i ogromne zaangażowanie bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, a także sponsorom:  firmie „Tryton”, Nord – fisz Charzyno, Super – Pak Kołobrzeg, Gminie Siemyśl, a także Starostwu Powiatowemu Kołobrzeg.