Aktualności

WITAMINKI

W listopadzie 2017, w ramach rozwijania zainteresowań  czytelniczych  i zarazem promocji zdrowia, grupa dzieci z kółka czytelniczego pod kierunkiem opiekuna  zrealizowała projekt edukacyjny.  Przygotowano i wystawiono teatrzyk kukiełkowy na podstawie wiersza J.Brzechwy ,,Na straganie” oraz inscenizację  pt. ,,Witaminki”. Uczniowie koła czytelniczego samodzielnie dokonali przydziału ról, wykonali kukiełki do teatrzyku  oraz zgromadzili ,,świeżaki” , które były elementem scenografii. Przedstawienie obejrzeli uczniowie  klas I-IIISP oraz dzieci z grup przedszkolnych.

K.Tomaszewska

 

RECYKLINGOWA MAKIETA ZAMKU


"Recyklingowa Makieta Zamku"

 

Chętni uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Siemyślu wzięli udział w konkursie "Recyklingowa Makieta Zamku". Przez trzy tygodnie przygotowywali we współpracy z rodzeństwem i rodzicami makiety, które dnia 20.11.2017r. zaprezentowali na wystawie zorganizowanej w szkole. W trakcie wystawy Komisja Konkursowa dokonała oceny poszczególnych makiet i wyłoniła najlepsze z nich (według Członków Komisji było to bardzo trudne zadanie). Dla podkreślenia wysiłku włożonego w wykonanie prac dodam, że różnice w ocenie prac były minimalne, a każda z nich wyróżniała się oryginalnością i pomysłowością wykonania.

Wyniki konkursu klasyfikują się następująco:

Miejsce I  -  Kwiatkowska -Iwańska Julia,  kl. III b

Miejsce II  -  Wawrzyniak Tomasz,  kl. III b

Miejsce III  -  Pawłowska Kornelia,  kl. III a

Paszko - Kny Miłosz,  kl. III b

 

Wyróżnienia:

Łupińska Julia

Wawrzyniak Paweł

Trenkler Jakub

Sochacka Michalina

Agatowski Wiktor

Gołofit Gracjan

Sacha Miłosz

Łątkowski Oliwier

Pietrasz Aleksander

Galek Adam

Zwoliński Dominik

__
_ _
_ _
_ _
_ _
_
_

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję!

Organizator Konkursu

Aleksandra Szarejko

 

KONKURS "DARY JESIENI"


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I - III


DOKUMENT W PROGRAMIE (PDF)
 

Wycieczka rowerowa klasy IV

 

Uczniowie klas IV ze swoimi wychowawczyniami Katarzyną Jurek, Danutą Sudnikowicz i nauczycielką wychowania fizycznego Dobromiłą Ściesińską-Andrzejak wzięli udział w wycieczce rowerowej do Trzynika i okolic. Wycieczka odbyła się w sobotę 30 września 2017 r. Przejechaliśmy około 15 km, poznając okolice Siemyśla i Trzynika. Zwiedziliśmy najcenniejsze przyrodniczo obszary Gminy Siemyśl. Obserwowaliśmy przyrodę nad jeziorem Kamienica i w dolinie rzeki Błotnicy. Rowery i dobre humory nas nie zawiodły. Uczniowie aktywnie spędzili czas wolny.

Danuta Sudnikowicz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 52