Aktualności

DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

Dzień 15 maja jest Świętem Polskiej Niezapominajki.

Więcej…

 

LIDERZY EUROPY 2010

Dnia 11.05.2010 roku nasi gimnazjaliści wzięli udział w projekcie Liderzy Europy 2010. Jest to regionalna gra dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej z terenu województwa zachodniopomorskiego przygotowana przez Bank Zachodni WBK pod patronatem Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Jej celem jest promocja przedsiębiorczości.

Więcej…

 

PTAKI, PTASZKI...

26 kwietnia 2010r. w Zespole Szkół im Noblistów Polskich w Siemyślu został przeprowadzony konkurs recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” – etap szkolny.

 

Więcej…

 

DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

Jak co roku uczciliśmy Dzień Unii Europejskiej w ciekawy i dowcipny sposób.
Uczniowie z koła europejskiego przygotowali inscenizację prezentującą informacje o kulturze, obyczajach, atrakcjach turystycznych, ciekawych i słynnych ludziach pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Więcej…

 

WYJAZD DO GMINY LIEPE

01.05.2010 roku nasi uczniowie: Maciej Walkiewicz, Paweł Pełechaty, Mariusz Bronowicki i Wojtek Pliszka wraz z innymi reprezentantami młodzieży i strażakami gm. Siemyśl. Wzięli udział w wyjeździe do zaprzyjaźnionej gminy Liepe w Niemczech. Odbył się tam turniej o puchar drużyny strażackiej i młodzieżowej, gdzie nasi reprezentanci zdobyli 4 i 5 miejsce. W charakterze tłumaczy pojechały p. B. Myśliwiec i p. M. Sidorkiewicz. Atrakcją dla uczniów był przejazd bryczką do śluzy łączącej kanał na Haweli.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 50 z 52