Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Jest to wspaniała okazja do zabawy dla dzieci, którym ogromną radość sprawia przede wszystkim wcielanie się w postaci bajkowe. 22 lutego w GOK-u  odbył się właśnie  Bal karnawałowy dla oddziału przedszkolnego. Przedszkolacy już od rana byli podekscytowani czekającą ich zabawą. Wszyscy się poprzebierali za królewny, księżniczki, wróżki, pszczółki, piratów, spidermenów, policjantów, strażaków oraz wiele innych – nie tylko bajkowych – postaci. Maluchy z największą radością uczestniczyły w najróżniejszych zabawach, korzystały z foto-budki  a skoczna i rytmiczna muzyka Pana „ DJ Witka ”zachęcała do tańca. W czasie przerwy dzieci udały się na słodki poczęstunek. Bal dostarczył wszystkim wiele  radości. Następna podobna zabawa już za… rok.

Opracowała

Beata Łagodzińska